לייעוץ מקצועי חייגו: 03-5225358
contact
לקוחות מספרים

לקוחות מספרים

blockqoute פנינו לשני שתלווה ותדריך אותנו בתהליך מדורג של קבלת מעמד לבן זוג מעצם היותו נשואי לאזרח ישראלי. התהליך לא פשוט וצורך הרבה מסמכים. שני היתה איתנו לאורך כל הדרך, לא החמיצה אף פרט והיתה מסורה ומדויקת ברמה גבוה. שני מכירה את התהליך לעומק ולכל בעיה קטנה מצאה פיתרון. היא ליוותה אותנו לכל הפגישות במשרד הפנים אפילו כשהיה צריך לחכות כמה
Peter & Lea Crosbie
blockqoute לעו״ד שני היקרה רצינו להודות לך על העשייה הבלתי פוסקת על העקשנות שלך תודה על היחס האישי והמקצועי תודה כנגד כל הסיכויים הצלחת להביא את אשתי והבת שלי לארץ תודה מילה קטנה לעומת מה שעשית בשבילי הגשמת לי חלום תודה רבה על הכל עלי והצליחי !!! יישר כח !!! גאק , גורלין וסוניה ❤️
ז’ק אלפקס
blockqoute שני טיפלה בתביעת נזק גוף של אמי המבוגרת, בצורה מקצועית ויעילה – ניתחה את האפשרויות, תוך הבנה לטיב הראיות והיכולת של המעורבים וסייעה לקבל החלטות נבונות.
שלמה שרף
blockqoute פניתי לעורכת דין אלקבץ אחרי שפוטרתי בלי פיצויים ובלי זכויות בכלל. היא עזרה לי מול המעסיק ותוך זמן קצר קיבלתי את כל מה שמגיע לי, תודה רבה לך!
יוני לוי
blockqoute מפגישתי הראשונה עם עו”ד שני אלקבץ כהן, הופתעתי לטובה מהאכפתיות שלה, מההבנה המידית איך לפתור את בעייתי – היא הוכיחה את עצמה מעל ומעבר למצופה!
שניידר גילה
blockqoute אני ממליץ בחום רב להסתייע בעורכת הדין שני אלקבץ-כהן בתחום המשפטי. שני אינה רק עורכת דין, היא גם אנושית ומסורה, יסודית, אכפתית, מעורבת אישית, מייצגת את טובתו של הלקוח (גם אם זה פחות כלכלי עבורה). אין ספק שאמליץ עליה לכל המקורבים לי הנדרשים לסיוע משפטי!
אילן , חולון
blockqoute אני ממליץ בחום על עו”ד אלקבץ שסייעה לי עם בת הזוג שלי לקבל מעמד של תושב ארעי במשרד הפנים. שני הייתה קשובה ותמיד זמינה לשאלות והשיגה לנו את התוצאה בקלות. תודה רבה לך!
אולג וסבטלנה , רמת גן
blockqoute עו”ד שני אלקבץ ייצגה אותי ואת בת הזוג שלי בתהליך מול משרד הפנים ולאחרונה סוף סוף היא קיבלה את האישור ויכולה לעבוד ולשהות בישראל באופן חוקי. תודה רבה לך על הכל…
שחר ואיימי , רמלה
blockqoute קוסמת… כמה אכפתיות והבנה! היה לי תיק שעבר בידיים של כמה עורכי דין במשך 17 שנה ורגע לפני שאני מוותרת הוא הגיע לידיים של שני שעשתה עבודה נפלאה בזמן קצר – ממליצה בחום.
שירן חכם
blockqoute עורכת הדין שני אלקבץ עזרה לי בהגשת ערר למשרד הפנים, לאחר שנאמר לי כי המקרה חסר סיכוי. שני עשתה את הבלתי יאומן והערר אושר לאחר זמן קצר… ממליצה בחום, מספר אחת!
מור , עפולה
blockqoute עו”ד שני אלקבץ ייצגה את ביתי בנושא פציעה שאירעה בביה”ס. כנגד כמעט כל הסיכויים זכינו בתביעה וזאת בזכות ההתמדה, האכפתיות והעקביות של שני. ממליצה בחום!
מזל
blockqoute ממליץ בחום על שני אלקבץ על יכולותיה המקצועיות כעורכת דין – בפן המקצועי, בידע וביכולות לעמוד מול בית המשפט ולטעון את שצריך באופן הבהיר והברור ביותר; בפן האנושי בסבלנותה וביכולת להסביר לנו כלקוחותיה את הסוגיות המשפטיות בדרך הנכונה. כל הכבוד על סיום התיק לשביעות רצוננו המלא!
אברהם לפלר
blockqoute שני היקרה, בחוכמה, במקצועיות, במסירות וברגישות נטעת בי בטחון, תחושת ערך ואופטימיות והבאת אותי לתוצאה טובה מהירה והגונה, למרות “האגוז הקשה” שהיה בצד השני. מאחלת לכל מי שנקלע לסיטואציה קשה כזאת לקבל טיפול כזה! באהבה, הכרת תודה מכל הלב על הזכות להכירך ולהיות מוצגת על ידך.
תניא ורוברט סטריזבסקי , ראשל"צ
שתפו עם חברים
זקוקים לייעוץ? צרו קשר
03-5225358
רחוב הכישור 51, קומה 3, חולון, 5886605
03-6304660
השאירו פרטים ונחזור אליכם